Menu
Sepetiniz

Zebra Masaüstü Barkod Yazıcı ZD420

Zebra Masaüstü Barkod Yazıcı ZD420
ÜCRETSİZ KARGO
Bu ürünün bulunduğu alışveriş sepetinde kargo ücreti ödemezsiniz.

Daha hızlı ve daha yüksek kalitede baskı işinizi ileriye taşır. Kullanımı kolay bir arayüzün yanı sıra, tipik olarak daha üst seviye modellerde bulunan kablosuz bağlantıları elde edersiniz. Ayrıca sahada kurulumu yapılabilen bağlantı ve medya kullanım seçenekleri, bugün ihtiyaç duyduğunuz özellikleri satın alarak yarının ihtiyaçlarını karşılamak için yeni özellikleri kolayca yerinde eklemenizi sağlar.

ZD420 termal yazıcılar olağanüstü kolay ve anında kurulum için hem standart ribbonlu hem de ribbon kartuşlu model sunan tek termal yazıcılardır. ZD420 ayrıca ribbonun değiştirilmesi gerektiğinde de size haber verir. Ayrıca, kullanımı kolay beş durum simgesi, personelinizin yazıcının sorunsuz olarak çalışması ve hazır bulunması için ne gerektiğini bir bakışta anlamasını sağlar.

Teknik Özellikler
Baskı Genişliği203 dpi için 104 mm; 300 dpi için 108 mm
Baskı TürüTermal Transfer veya Direk Thermal
Çözünürlük203 dpi / mm başına 8 noktaOpsiyonel 300 dpi / mm başına 12 noktaÇözünürlük kurulumu fabrikada yapılabileceği gibi aksesuar kitleri ile yerinde değiştirmek de mümkündür. Çözünürlük 300 dpi'den 203 dpi'ye ya da 203 dpi'den 300 dpi'ye değiştirilebilir.
İşletim SistemiLink-OS®
Performans Özellikleri
Baskı Hızısaniyede 152 mm (203 dpi); saniyede 102 mm (300 dpi)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

ZD420 Serisi Masaüstü tipi barkod etiket yazıcıların tüm teknik bilgisine ulaşmak için PDF formatındaki Teknik Özellikler dosyasını indirebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden alışveriş yapabilmeniz için Demirkaya Optik tarafından aranarak kurumsal bir firma olduğunuzu onaylatmış olmanız gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken siteye geçerli bir e-posta ve telefon ile üye olduktan sonra sizi aramamızı beklemek.