Hakkımızda

Hoşgeldiniz

Kurumsal
1965 yılında Şaban Demirkaya tarafından Göz-San adı altında Türkiye’nin ilk gözlük imalathanesi kurulmuş; bu imalathane babadan oğula bir usta-çırak ilişkisi ile daha sonra sektöründe lider bir firmanın temellerini atacak yöneticilere adeta bir okul olmuştur.

Gözlük üretimi ve satışı ile gücüne güç katan Göz-San, 1990 yıllına gelindiğinde Atilla Demirkaya tarafından Demirkaya Optik İthalat ve İhracat LTD. ŞTİ. unvanı ile optik çerçeve ve güneş gözlüğü imalatını Türkiye’ye kazandırmış; 2008 yılından itibaren ise optik makinalar ve yedek parçalarının, optisyenlerin ihtiyaç duyduğu her türlü atölye malzemesinin, el aletlerinin ve gözlük yapımında ihtiyaç duyulan her türlü aksesuar ve ürünün ithalatçı ve tedarikçisi konumuna gelmiştir.

Demirkaya Optik’i sektöründe bilinir ve güçlü kılan en önemli faktör; hiç şüphesiz müşterilerine sunduğu kaliteli ürün ve hizmetin yanında, tesis etmiş olduğu karşılıklı güveni temel almasıdır.

Demirkaya Optik, Türkiye’de ve dünyanın her yerinde güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, gözlük imalatı konusunda tüm optisyenlerin tedarikçisi olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir toptancıdan daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir firma olmayı öncelikli vizyonu,

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözümleri ve değer önerilerini sunan, branşlarında deneyimli, profesyonel ekibi ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini optik sektörünün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmayı ise başlıca misyonu olarak kabul eder.

Markalarımız

3T, Bionic ve Victor Daniel Hector markaları ile ürünlerimizi ürettiriyor; marka değerlerine katkı sağlıyoruz.
3T

3T

Best Quality

Ölçüm aletleri, mikrofiber cam silme bezleri tescilli mmarkası.

Bionic

Bionic

Optical Macinery

Optik makina, el aletleri ve mikrofiber cam silme bezleri tescilli markası.

Konum ve Şirket Resmi Bilgileri

Şirketimiz konum, iletişim ve resmi bilgileri
Demirkaya Optik Harita Konumu

İLETİŞİM

Demirkaya Optik

Tahtakale Cad. Aktar Han Kat:1 No:10

P.K. 34116 Eminönü/İstanbul

+90 212 511 54 76 / +90 553 911 54 76

Demirkaya Optik Amblem

RESMİ BİLGİLER

Demirkaya Optik İth.ve İhr.Ltd.Şti.

Vergi Dairesi: Hocapaşa

Vergi No: 2880068631

KEP: demirkayaoptik(at)hs01.kep.tr

Mutlu Müşteri Görüşleri

Mağazalarımız için gerekli olan tüm ürünlerin hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı içinde sunulması memnuniyetimiz adına yeterli bile...Teşekkürler.

- Anıl Avcı - OPMAR OPTİK Mağazalar Koordinatörü

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımlarının, Demirkaya'yı sektöründe lider kılan en önemli unsurların başında geldiğine inanıyorum…

- Kaan Can Mete - KAAN Optik Genel Müdürü

Birçok şubeye malzeme temini müşterilerimizin memnuniyeti adına çok önemli. Bu noktada sunulan Aynı Gün Kurye servisi çözüm odaklı bir yaklaşım...

- Cüneyt Emre Aşar - ALTAY OPTİK Mağaza Müdürü

In congue, justo non cursus adipiscing, dui nibh scelerisque justo, quis pretium turpis neque eget nulla. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur dictum consectetur metus nec dignissim. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In congue, justo non cursus adipiscing, dui nibh scelerisque justo non cursus adipiscing, dui nibh scelerisque justo, quis pretium turpis.

- Join Doe - Social Media Strategist