Menu
Sepetiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatları görebilmeniz için üyeliği tarafımızca onaylanmış gözlükçü/kurumsal şirket/üniversite olmanız gerekmektedir. 

Evet. Demirkaya Optik web sitesi üzerinden alışveriş yapabilmek ve ürün fiyatlarını görebilmek için onaylanmış üye olmanız gerekmektedir.

Kayıt olduktan sonra tarafımıza ilettiğiniz telefon numarasından size dönüş sağlanacaktır. Bu işlem, o anki iş yoğunluğu ve üye onay sayısına göre değişmekte olup, genelde aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Web sitemiz üzerinden yapılacak alışverişlerinizde:
Banka veya Kredi Kartı
BKM Express
Kargo Tahsilatlı (Kapıda Ödeme)
seçenekleri kullanılabilmektedir.

Bunun dışındaki alışverişlerinizde Mail Order, EFT/Havale yöntemi ile de ödeme yapabilirsiniz.

Şuan sadece MNG Kargo ile anlaşmalı çalışmaktayız.

Ücretsiz kurye hizmetimiz sadece İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarını kapsamaktadır. 

Hayır. Kurye hizmetimiz tamamen ÜCRETSİZ olup, aldığınız ürünler için herhangi bir alt veya üst fiyat limiti bulunmamaktadır.

Saat 11:00'e kadar verilen siparişler Avrupa yakası için 12:30-13:00 arası; Anadolu yakasına ise öğlenden sonra, 15:00 kuryesi ise Avrupa yakasına 17:00 den sonra; Anadolu yakasına ise sonraki gün saat 12:00 ye kadar teslim edilmektedir. 

Aynı gün sabah saat 11:00 ve öğlenden sonra saat 15:00 de olmak üzere günde iki kez ücretsiz kurye servisimiz çıkmaktadır.
Pazartesi-Cuma 16:00'ya,  Cumartesi 12:30'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Bu iş yoğunluğuna göre bazen değişebilir.
İade etmek istediğiniz ürün için İade Talep Formu doldurabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evet, KOSGEB'nin ödeme de yardımcı olduğu ürünleri Demirkaya Optik'ten aldığınızda resmi olarak KOSGEB başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Detaylı bilgi için lütfen satım alımlardan önce iletişime geçiniz.

OptiPuan, karşılığı 1 TL ve daha üstü* para puanı ifade etmektedir. 1 OptiPuan 1 TL dir. Fakat bu para değeri bazı ürünlerde OptiPuanı 1 TL den daha değerli kılmaktadır.
*Örneğin;  Polikarbon Polarize A.R. 6 Baz bir camın satış fiyatı 50 TL, yine satın alınabileceği OptiPuan ise 50 OptiPuan iken, aynı camın 8 Baz satış fiyatı 55 TL omasına rağmen satın alınabilecek değer 50 OptiPuan'dır. Bu da OptiPuan değerinin 1.1 TL olduğu anlamına geliyor.

Hayır. OptiPuan'ları dilerseniz anlık, dilerseniz biriktirerek kullanabilirsiniz. Herhangi bir son geçerlilik tarihi yoktur.

OptiPuan'ları sadece OptiPuan programına dahil ürünlerden kazanıp, yine sadece OptiPuan programına dahil ürünlerin satın alımında harcayabilirsiniz. Zaten sitemizde ki bir çok ürün bu programa dahildir.