Menu
Sepetiniz

Mat Beyaz Opak PP Kuyruklu Etiket

Mat Beyaz Opak PP Kuyruklu Etiket

Gözlük sapına takılan kısmın 30 mm lik alanı özel olarak yapıştırıcıdan arındırılmış ve bu sayede gözlük sapında oluşabilecek olası lekelenmenin önüne geçilmesi sağlanmıştır.

Mat Opak Polipropilen (Opak PP) sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Plastik bazlı etiketler grubundandır ve su, nem, ısı gibi dış ortamlarda maruz kalabileceği etkenlerde bozulma özelliği göstermez.

Isıya ve ışığa  dayanıklı olan Opak Polipropilen stiker etiket, esnemez ve zorlanmadığı müddetçe kolay kolay yırtılmaz. Sahip olduğu bu özelliklerden dolayı diğer plastik bazlı etiketler gibi dış ortamlarda kullanıma uygun olan etiket çeşitlerinden biridir.

Opak Polipropilen etiketlere termal trasfer yöntemi ile baskı alınmaktadır. Bu etiket çeşidi için plastik bazlı etiketlerde baskı alınmasını sağlayan RESİN RİBON ile baskı almanız gerekmetedir.

PP kuyruklu fiyat eiketinin kuyruk kısmı toplam uzunluğu 40 mm; etiketin uzunluğu 54 mm katlandığında kalan arkalı önlü etiket büyüklüğü 22,5 mm olmaktadır.

Etiketin yüksekliği ise 14 mm dir.


Ölçüler
Etiket Genişliği54 MM
Etiket Yüksekliği14 MM
Rulo Dış Çapı100 MM
Rulo Genişliği98 MM
Rulo İç Çapı39 MM
Teknik Özellikler
Barkod Etiket CinsiPolipropilen (PP)
Etiket RengiBeyaz
Ribon TipiResin Ribon
Satırdaki Etiket Sayısı1
Toplam Etiket Sayısı2000 Adet/Rulo
YapışkanlıEvet

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Mevcut Seçenekler:

Web sitemiz üzerinden alışveriş yapabilmeniz için Demirkaya Optik tarafından aranarak kurumsal bir firma olduğunuzu onaylatmış olmanız gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken siteye geçerli bir e-posta ve telefon ile üye olduktan sonra sizi aramamızı beklemek.