Menu
Sepetiniz

Genel RSS

19 Jun Optipuan Kart Üyesi Mağazaların Ayrıcalıkları Var
admin 1 169
Demirkaya Optik’in 2019 Silmo İstanbul Gözlük Fuarında duyurup hayata geçirdiği OptiPuan Kart ayrıcalıklı müşteri programı şimdiden yüzlerce optik mağ..
04 May Gözlükler Nasıl Temizlenmeli ve Nasıl Muhafaza Edilmelidir?
admin 1 1095
Gözlük takıyorsanız, muhtemelen gözlük camlarının kir, toz veya yağlanmasının ne kadar tahriş ve rahatsız edici olduğunu bilirsiniz. Gözlük lenslerini..
23 Apr Doğru Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir; Renk Tercihinde Nelere Dikkat Edilmelidir?
admin 0 718
Doğru güneş gözlüğü için cam rengi tercihleri nasıl belirlenmeli? Güneş gözlüğü alırken hangi kriterler göz önünde bulundurulmalıdır?Güneş gözlükleri ..
31 Dec 12 Maddede Optisyenlik Müessesesi Açmak
admin 0 1571
Optik dükkanı açmak için tek yetkili kişi optisyendir. İki yıllık optisyenlik bölümünü bitirip diploma almaya hak kazanan kişiler optik mağazası açabi..
02 Apr OptiPuan⁺ İle Harcadıkça Kazanma Devri Başladı
admin 0 1497
Yarım asrı aşan sektör liderliğimizi, harcadıkça kazanacağınız yeni bir kampanya ile taçlandırıyoruz.  Yeniliklerimize, bir ilki daha ekliyoruz… Web s..
16 Mar Gözlükçülüğün Tarihsel Gelişimi ve Türkiye’de Gözlük Sektörü
admin 0 2051
İstanbul Ticaret Odası ve İstanbul Düşünce Akademisi iş birliği ile gerçekleştirilen ve optik sektörünü;Kapsamı,Tarihi,Sahip olduğu pazar payını,Sektö..
20 Nov Güneş Camı Çeşitleri ve Kullanım Alanları
admin 0 10930
Mineral (Kristal - Tempered) CamlarKaliteli güneş camları, en iyi görüntüleme kalitesini ve çizilmeye karşı dayanıklılığı sunmak için tasarlanır. En p..
25 Aug Göz Sağlığı Ve Gözlük Kullanımı İle İlgili En Çok Merak Edilenler
admin 0 1137
Gözlük kullanmaya baslayan kisilerde, belli bir süre sonra bazi aliskanliklar olusur. Gözlügü takip, çikarirken, silerken, bir zemin üzerine koyarken,..
29 Jul Telefonunuz Veya Tabletiniz Gözlerinize Ve Sağlığınıza Ciddi Zarar Verebilir Mi?
admin 0 794
Her şeyin birbiri ardına gelişi garip değil mi? Kısa bir süre önce ABD'de Blue Light Effect (Mavi Işık Etkisi) hakkında yapılan bir çalışmayı tartışan..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)