Menu
Sepetiniz

Genel RSS

04 May Gözlükler Nasıl Temizlenmeli ve Nasıl Muhafaza Edilmelidir?
admin 0 115
Gözlük takıyorsanız, muhtemelen gözlük camlarının kir, toz veya yağlanmasının ne kadar tahriş ve rahatsız edici olduğunu bilirsiniz. Gözlük lenslerini..
23 Apr Doğru Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir; Renk Tercihinde Nelere Dikkat Edilmelidir?
admin 0 136
Doğru güneş gözlüğü için cam rengi tercihleri nasıl belirlenmeli? Güneş gözlüğü alırken hangi kriterler göz önünde bulundurulmalıdır?Güneş gözlükleri ..
31 Dec 12 Maddede Optisyenlik Müessesesi Açmak
admin 0 600
Optik dükkanı açmak için tek yetkili kişi optisyendir. İki yıllık optisyenlik bölümünü bitirip diploma almaya hak kazanan kişiler optik mağazası açabi..
02 Apr OptiPuan⁺ İle Harcadıkça Kazanma Devri Başladı
admin 0 1311
Yarım asrı aşan sektör liderliğimizi, harcadıkça kazanacağınız yeni bir kampanya ile taçlandırıyoruz.  Yeniliklerimize, bir ilki daha ekliyoruz… Web s..
16 Mar Gözlükçülüğün Tarihsel Gelişimi ve Türkiye’de Gözlük Sektörü
admin 0 1465
İstanbul Ticaret Odası ve İstanbul Düşünce Akademisi iş birliği ile gerçekleştirilen ve optik sektörünü;Kapsamı,Tarihi,Sahip olduğu pazar payını,Sektö..
20 Nov Güneş Camı Çeşitleri ve Kullanım Alanları
admin 0 6622
Mineral (Kristal - Tempered) CamlarKaliteli güneş camları, en iyi görüntüleme kalitesini ve çizilmeye karşı dayanıklılığı sunmak için tasarlanır. En p..
25 Aug Göz Sağlığı Ve Gözlük Kullanımı İle İlgili En Çok Merak Edilenler
admin 0 940
Gözlük kullanmaya baslayan kisilerde, belli bir süre sonra bazi aliskanliklar olusur. Gözlügü takip, çikarirken, silerken, bir zemin üzerine koyarken,..
29 Jul Telefonunuz Veya Tabletiniz Gözlerinize Ve Sağlığınıza Ciddi Zarar Verebilir Mi?
admin 0 617
Her şeyin birbiri ardına gelişi garip değil mi? Kısa bir süre önce ABD'de Blue Light Effect (Mavi Işık Etkisi) hakkında yapılan bir çalışmayı tartışan..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)